Шановні клієнти! Керівництво групи компаній «ЄвроСіті» не може нехтувати обставинами, які склалися у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Ми працюємо у галузі громадського харчування з 2004 року та завжди ставились з великою соціальною відповідальністю до нашого бізнесу.

Враховуючи інтереси суспільства та беручи на себе відповідальність за безпеку та здоров’я  наших працівників та споживачів, ми прийняли рішення тимчасово закрити усі наші заклади громадського харчування, призупинити виробництво  та службу доставки до 03.04.2020 року включно.

Бережіть себе й один одного! Разом ми впораємося! Будьте здорові!

 

Кейтерингові послуги в Києві (фуршети, банкети)

Мережа ресторанів швидкого харчування «ЄвроСмак» рекомендує для вирішення питання організаціїї виїзних заходів на високому рівні звертатися в кейтерингову компанію «ЄвроКейтерінг» , яка входить до складу групи компаній «Євросіті» - одного з лідерів на ринку громадського харчування України. Орієнтуючись на побажання замовників, фахівці «ЄвроКейтерінг» складуть меню, підберуть персонал, організують сервіровку і процес обслуговування, створивши при цьому неповторно урочисту атмосферу. В залежності від особливостей заходу замовник отримає найбільш оптимальний варіант організації урочистого харчування. Це може бути банкет, фуршет, шведський стіл або барбекю.

Накопичений величезний досвід в ресторанному бізнесі в цілому, та у сфері виїзного ресторанного обслуговування зокрема, дозволив кейтеринговій компанії «ЄвроКейтерінг» зайняти свою нішу у галузі надання послуг виїзного обслуговування, організації і проведення корпоративних заходів, банкетів, фуршетів, клієнти якої отримують оптимальне співвідношення ціна-якість на послуги кейтерінгу.

Кейтерингова компанія «ЄвроКейтерінг» може організувати банкет в одному з власних банкетних залах, які розташовуються в різних районах Києва, і розраховані на обслуговування від 30 до 150 чоловік в банкетному форматі і до 400 осіб у фуршетному. Крім того, готові надати послуги виїзного ресторанного обслуговування в форматі банкету або фуршету та провести його на території замовника.

Якщо Вам необхідна організація харчування під час урочистості або корпоративного заходу - без роздумів замовляйте виїзне обслуговування від компанії «Єврокейтерінг». Вам запропонують високу якість кейтерингового обслуговування за доступними цінами. З радістю Вам допоможуть організувати і провести свято, виїзний банкет або фуршет, корпоративне захід, весілля, день народження, і зроблять будь-яке з цих заходів по-справжньому незабутнім!

Більше інформації на сайті EuroCatering.com.ua

Перелік послуг: Оренда банкетних залів, Фуршети, Банкети, Дні нарождення, Весілля, Доставка квітів, Доставка обідів, Харчування тургруп