Шановні клієнти! Керівництво групи компаній «ЄвроСіті» не може нехтувати обставинами, які склалися у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Ми працюємо у галузі громадського харчування з 2004 року та завжди ставились з великою соціальною відповідальністю до нашого бізнесу.

Враховуючи інтереси суспільства та беручи на себе відповідальність за безпеку та здоров’я  наших працівників та споживачів, ми прийняли рішення тимчасово закрити усі наші заклади громадського харчування, призупинити виробництво  та службу доставки до 03.04.2020 року включно.

Бережіть себе й один одного! Разом ми впораємося! Будьте здорові!

 

Доставка обідів в Києві

Мережа ресторанів швидкого харчування « ЄвроСмак » рекомендує для вирішення питання організації повноцінного офісного харчування в Києві скористатися послугою доставки обідів від кейтеринговой компанії « ЄвроЛанч », яка, як і «ЄвроСмак», входить до складу групи компаній « Євросіті ». Для надання послуги доставки обідів в офіс в розпорядженні компанії « ЄвроЛанч » є все необхідне, включаючи птужну технічну і технологічну базу, завдяки якій щодня обслуговується близько сотні компаній в Києві та Київській області.

Замовлення на доставку обідів в Києві приймаються по телефону, факсом, а також через функціональний механізм онлайн замовлень на сайті www.Evrolanch.com.ua .

Основними плюсами сервісу доставки обідів від « ЄвроЛанч » є висока якість страв, великий асортимент, лояльна цінова політика.

Страви готуються на існуючих технологічних площах групи компаній «Євросіті» виключно з натуральних продуктів БЕЗ використання напівфабрикатів, підсилювачів смаку або інших хімічних домішок. Доставка гарячих обідів в офіс здійснюється абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Вам надається можливість обідати не тільки різноманітно, поживно, смачно, безпечно, але і доступно! «ЄвроЛанч» пропонує різні меню зі страв різних цінових діапазонів, що дозволяє здійснювати індивідуальний підхід до кожного клієнта і вирішувати завдання корпоративного харчування для широкого кола замовників.

Багато шанувальників смачної і здорової їжі вже оцінили зручність та високу якість послуг з доставки обідів. Упевнені, наш сервіс сподобається і Вам!

Більш детальну інформацію про доставку гарячих обідів в офіси Києва Ви зможете знайти на сайті: http://evrolanch.com.ua

Перелік послуг: Оренда банкетних залів, Фуршети, Банкети, Дні нарождення, Весілля, Доставка квітів, Доставка обідів, Харчування тургруп