Шановні клієнти! Керівництво групи компаній «ЄвроСіті» не може нехтувати обставинами, які склалися у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Ми працюємо у галузі громадського харчування з 2004 року та завжди ставились з великою соціальною відповідальністю до нашого бізнесу.

Враховуючи інтереси суспільства та беручи на себе відповідальність за безпеку та здоров’я  наших працівників та споживачів, ми прийняли рішення тимчасово закрити усі наші заклади громадського харчування, призупинити виробництво  та службу доставки до 03.04.2020 року включно.

Бережіть себе й один одного! Разом ми впораємося! Будьте здорові!

 

Відгуки, коментарі, побажання.

Шановні відвідувачі! Наша команда постійно працює у напрямку вдосконалення послуг громадського харчування. Ми будемо крокувати в ногу з часом, освоювати нові технології, оптимізувати асортимент, прислухаючись до всіх Ваших побажань. Ваша думка дуже важлива для нас!

Цей розділ створено для надання Вам можливості відправити відгуки та пропозиції з питань, які стосуються роботи наших закладів. Ми з вдячністю їх приймаємо і негайно реагуємо на всі критичні зауваження.

Заповніть нижченаведену форму, після чого натисніть на кнопку "Відправити". Поля, відмічені значком *, повинні бути заповнені. Ваш коментар надійде в наш офіс, і після обробки ми обов'язково надішлемо Вам відповідь.

 

Форма для швидкого відправлення відгуків

 

Ваше ім'я*  
Контактний телефон  
Ваш e-mail*
Адреса закладу
Текст повідомлення*

Перелік послуг: Оренда банкетних залів, Фуршети, Банкети, Дні нарождення, Весілля, Доставка квітів, Доставка обідів, Харчування тургруп